20231121095348.jpg, фото
19 листопада 2023, 09:30

Цьогоріч волинські господарники зібрали 1,5 мільйони тонн збіжжя – найбільше за усю історію сільського господарства Волині

Вітання аграріям Волині!

Щороку в третю неділю листопада українці святкують професійне свято аграріїв – День працівників сільського господарства. За роки незалежності ми відзначаємо його 30-ту річницю.

Волинь – аграрний регіон, і майже половина населення області проживає у сільській місцевості. Праця в сільському господарстві потребує щоденної самовіддачі. У свята і в будні, у дощ і спеку, всупереч війні – аграрії Волині справно виконують свою роботу.

Цьогоріч волинські господарники зібрали 1,5 мільйони тонн збіжжя – найбільше за усю історію сільського господарства Волині за тридцять років.

Аграрії області вже завершили посів озимих культур під урожай наступного року, збільшивши посівні площі на 18 тисяч гектарів, а значить – будемо з хлібом!

Хочу відзначити, що агроформування Волині, працівники сільського господарства області регулярно підтримують армію продовольством, технікою, донатами, водночас забезпечуючи людей роботою, сплачуючи податки і наповнюючи бюджет.

Сьогодні це свято кожного, хто у місті чи селі долучається до аграрної діяльності. Щиро бажаю успіхів, досягнень, благополуччя і достатку, нових можливостей, міцного здоров’я і невичерпних сил.

Нехай землі будуть щедрі на врожай, а ваша праця завжди обертається результатом. Зичу злагоди у колективах, добробуту в родинах та мирного неба над Україною.

Зі святом!