20200411210131.jpg, фото
11 квітня 2020, 20:27

COVID-19 на Волині: заступниця голови ОДА проінспектувала роботу місцевих штабів з ліквідації наслідків НС пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції

Роботу місцевих штабів з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції, проінспектувала заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак у Любомльському районі та містах Володимир-Волинський та Нововолинськ сьогодні, 11 квітня 2020-го року.

Зокрема, в рамках робочої поїздки посадовиця відвідала Любомльське територіальне медичне об’єднання – лікарня (одна із 8-ми), визначена для прийому «першої хвилі» хворих на COVID-19. Як повідомили у медзакладі, для госпіталізації наявне усе потрібне, в інфекційному відділені нараховується 20 ліжкомісць, також підготовлені бокси для ізоляції.

Також Тетяна Щербак зустрілася із керівником Любомльського районного штабу Олександром Герасимчуком, аби поспілкуватися щодо додаткових обмежувальних заходів, які діють цими вихідними в області. Так, керівник штабу запевнив, що з усіма керівниками ОТГ району та представниками бізнесу провели відповідну роботу, аби максимально донести інформацію про важливість дотримання карантину. До слова, у центрі міста Любомль людей таки не було.

Опісля заступниця очільника області, а за сумісництвом керівник робіт з ліквідації НС природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням COVID-19 у Волинській області Тетяна Щербак вирушила у місто Володимир-Волинський, де взяла участь у засіданні міського штабу ліквідації наслідків.

Слід зауважити, що лікарня міста Володимир-Волинський не у списку «першої хвилі» прийому хворих на коронавірус, однак попри це медзаклад підготували дуже ретельно. Зокрема, при ньому діє пункт цілодобової допомоги, де працює дві телефонні лінії, аби кожен зміг зателефонувати з будь-якими питаннями щодо коронавірусу. Окрім того, медики закладу самостійно поділили лікарню на зони: для хворих на COVID-19 та так звану «чисту» зону. Засобами захисту лікарня також забезпечена.

На завершення робочої поїздки заступниця голови ОДА відвідала м.Нововолинськ, аби також дізнатися чи працює місцевий штаб, незважаючи на вихідні дні. Керівник міського штабу повідомив, що нині у місті займаються процедурою поховання чоловіка, що помер від коронавірусу, аби недопустити його поширення далі. Також запевнив, що члени штабу моніторять ситуацію  та працюють цілодобово.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації