20190917112212.JPG, фото
17 вересня 2019 року

Делегація працівників установ соціальної сфери Рівненської області переймає досвід Волині

Волинська область приймає делегацію працівників установ соціальної сфери Рівненщини. Протягом двох днів – 17 та 18 вересня 2019 року, східні сусіди нашого регіону перейматимуть досвід управління та функціонування соціальних служб та закладів Волині.

Делегація у складі восьми осіб, на чолі з директором департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Олексієм Шамаком, вже взяла участь у круглому столі на тему: «Реформування системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації влади, а саме: функціонування діючих комунальних закладів (інтернатів, терцентрів і центрів надання соціальних послуг) в складі ОТГ». Під час наради присутні разом з заступницею голови обласної державної адміністрації Світланою Мишковець та директоркою департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксаною Гобод обговорили актуальні питання соціального захисту населення обох регіонів.

Зокрема, йшлося про реорганізацію та функціонування діючих закладів соціальної сфери, проблему наявності соціального таксі в громадах, брак коштів на ремонт та утеплення та залучення благодійників до допомоги терцентрам, інтернатам, хоспісам тощо. Так, Світлана Мишковець поділилася з рівненськими колегами не лише успіхами, а й проблемними питаннями.

— Я завжди радію за Рівненську область, бо вони наші хороші друзі та сусіди. Нам цікаво, аби ви поділилися досвідом співпраці з обласною радою та депутатським корпусом: скільки вам виділяли коштів протягом останніх трьох років для покращення матеріального стану інтернатних закладів. У нас є певні проблеми. У Горохівському інтернаті – велика тріщина в стіні. Вже два роки нам не вистачає коштів на укріплення та утеплення цієї будівлі. Проектно-кошторисна документація готова, однак кошти виділяють – і перенаправляють на інші об`єкти. Наші директори закладів залучають чимало благодійників, однак на такі фундаментальні речі цих коштів недостатньо, – повідомила Світлана Євтихіївна.

Протягом двох днів делегація відвідає ряд закладів області – Горохівський психоневрологічний інтернат, територіальний центр Володимир-Волинського району, що у селі Льотниче, територіальний центр Турійського району тощо. До слова, у грудні минулого року делегація Волинської області переймала досвід Рівненщини.

 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.