20210427171409.JPG, фото
30 квітня 2021 року

День прикордонника – свято мужніх і витривалих

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня прикордонника

Шановні прикордонники та ветерани прикордонної служби!

З нагоди професійного свята – Дня прикордонника адресую вам щирі вітання та побажання здоров’я, миру, благополуччя.

В усі часи прикордонні війська вважалися гарантією безпеки держави та  цілісності її кордонів. В історії є чимало прикладів, коли саме прикордонники брали на себе перші, найважчі удари ворога, захищаючи країну.

І сьогодні у будь-який час дня і ночі, в будь-яку погоду ви оберігаєте спокій наших громадян, захищаючи державні кордони від можливих загроз та агресій. Зважаючи на високу відповідальність вашої служби, до прикордонників завжди пред’являлися високі професійні та моральні вимоги.

Волинських прикордонників вирізняють професійний вишкіл, патріотизм, вірність обов'язку. Ви з гідністю приймаєте виклики, які диктує сьогодення – світова пандемія, війна з країною-агресором, міжнародний тероризм, контрабанда, незаконна міграція.

Щира вдячність вам, воїни-прикордонники, за вірність присязі і військовому обов’язку, за нелегку, пов’язану з небезпекою і ризиком працю, за захищеність та надійність наших кордонів.

Вітаючи вас з професійним святом, бажаю добра і благополуччя вам і вашим родинам. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам та офіцерам, нинішнім захисникам України, учасникам бойових дій на Сході нашої держави.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко