20210602163004.JPG, фото
02 червня 2021 року

День захисту дітей у Ківерцівській філії «Сонечко» Крупівського НРЦ

Ківерцівську філію «Сонечко» Крупівського НРЦ, вихованцями якого є діти дошкільного віку, відвідала 1 червня 2021 року за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка його заступниця Людмила Тимощук.

Зокрема, заступниця голови ОДА Людмила Тимощук завітала у заклад, аби привітати вихованців із міжнародним Днем захисту дітей подарунками та ознайомитись із роботою Ківерцівської філії «Сонечко». Окрім цього, вручила Подяку голови облдержадміністрації колективу працівників Ківерцівської філії «Сонечко» за внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку.

Як розповів директор Крупівського навчально-реабілітаційного центру Олег Дацюк, у Ківерцівській філії «Сонечко» навчаються 68 діток від 2 до 8-ми років. Слід зауважити, що вихованцями є діти навіть із віддалених районів за старим адміністративно-територіальним устроєм, а саме з Любешівського, Ратнівського, Любомльського, Горохівського.

Безпосередньо у Крупівському НРЦ навчаються вже 98 діток шкільного віку, з яких понад 20 діток не перебувають на цілодобовому утриманні, а лише відвідують заклад для навчання.

Загалом  це діти із вадами зору, розвитку, синдромом Дауна, аутизмом тощо. Тож у навчально-реабілітаційному центрі працюють спеціалісти з логопедії, корекції розвитку, дефектології, лікувальної фізкультури, соціально-побутового орієнтування, а також практичний психолог, соціальний педагог. Медичний супровід забезпечують лікар-педіатр та дитячий офтальмолог.

Серед проблемних питань керівництво обох установ визначило недостатнє фінансування для покращення матеріально технічної бази. Для прикладу, не вистачає поточних видатків на проведення ремонтних робіт, або заміну паркету.

Тож Людмила Тимощук оглянула заклад, поспілкувалась із трудовим колективом та подякувала за їх нелегку працю.

«Зрозуміла, що ви живете цим і підходите до цього із великим ентузіазмом. Величезне спасибі вам та усім працівників за ту роботу, яку ви проводите із особливими дітками. Розумію усі ваші проблеми, котрі зараз дуже поширені у всіх сферах діяльності держави. Разом із цим, зробимо усе, аби вам допомогти», - сказала Людмила Тимощук, оглянувши заклад.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.