20230523182154.jpg, фото
23 травня 2023, 18:21

Діджиталізація легкої промисловості: на Волині відбувся круглий стіл

Сьогодні, 23 травня 2023 року, технічним фаховим коледжем ЛНТУ спільно з проєктним офісом Digital Volyn та за підтримки ОВА проведено круглий стіл на тему: «Діджиталізація легкої промисловості». Захід відбувся, аби налагодити міжгалузеву співпрацю науки, ІТ-сектору та сектору легкої промисловості.

Участь в зустрічі взяли представники органів влади, закладів освіти, підприємств та ІТ-бізнесу області.

«У нас є великий потенціал і дуже цікаві та якісні продукти, які готові купувати як у межах області, так і за кордоном. Діджиталізація "стирає" ці кордони і бар’єри та дозволяє максимально показати можливості регіону», – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

Слід зазначити, що легка промисловість Волині сьогодні є потужним багатогалузевим комплексом, що охоплює великий спектр товарів широкого вжитку і промислового призначення.

«Нам як закладу освіти, який готує молоде покоління, важливо йти в ногу з часом та аналізувати, що буде в тренді через кілька років. Саме діджиталізація і формує ці тренди в усіх галузях промисловості», – сказав Олег Герасимчук, директор коледжу.

Також власниця сімейної майстерні Оксана Макарова, яка отримала кошти грантового проєкту «єРобота» на розвиток власного бізнесу розповіла учасникам круглого столу про свою історію успіху.

«Я з Маріуполя. Швейне підприємство на Волині відкрили у листопаді минулого року. У нас невеличка майстерня, ми відшиваємо військове спорядження. Зараз розширяємось, створюємо нові робочі місця, – сказала підприємниця. – Цікавить діджиталізація та як все це працює. Звісно, вже задумувались і над тим, чим будемо займатись після перемоги. Адже твердо вірю, що вона наступить найближчим часом. Будемо відшивати туристичне спорядження».

Окрім того, власним досвідом поділилися представники Rivne It Cluster.