20220817182652.jpg, фото
17 серпня 2022, 18:06

Діти, позбавлені батьківського піклування, отримали допомогу від благодійників

Стільці, парти, проектори, світильники, раковини, шкільні дошки – усе це сьогодні отримали дитячий притулок та центр реабілітації міста Рожище Луцького району. Зокрема, дві вантажівки з навчальним обладнанням привезли від української діаспори в Німеччині.

«Від імені начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка хочу подякувати українській діаспорі, яка активно допомагає та всіляко підтримує нашу область, – зазначила заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук. – Також щиро тішить, що завдяки злагодженій та спільній роботі влади й благодійних фондів, діти отримають освіту в належних умовах».

Слід зазначити, що в сиротинці наразі перебуває майже 30 вихованців. Серед них – внутрішньо-переміщені діти з Харкова та Бахмута. Щодо реабілітаційного центру, то станом на сьогодні там знаходиться 76 дітей з хворобами опорно-рухового апарату та неврологічними розладами. 

Доставити та забезпечити заклади необхідним устаткуванням вдалося завдяки спільній роботі української діаспори у Німеччині та @Фонд національного розвитку, @Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», Волинської ОВА і @Волинська обласна рада.

Спільними діями – переможемо🇺🇦