20201101102506.jpg, фото
01 листопада 2020 року

Допомагати іншим – благородна справа

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня працівника соціальної сфери

У ці прохолодні осінні дні своє професійне свято відзначають люди, чия робота покликана зігрівати увагою, теплом і турботою людей, які цього потребують. 

День соціального працівника – це свято тих, чия робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Ваша праця дуже потрібна людям похилого віку, інвалідам, дітям, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, учасникам АТО/ООС та безробітним громадянам. 

Ви піклуєтесь про людей, забезпечуючи надання соціальних гарантій тим, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію, робите вагомий внесок у розбудову демократичного, соціально орієнтованого суспільства, зміцнюєте довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди в суспільстві.

Соціальні працівники Волині – справжні професіонали своєї справи, не байдужі до людських проблем та завжди відкриті для спілкування, завдяки чому волиняни отримують необхідну для них соціальну підтримку держави. 

Переконаний, що і надалі ваші професійні та людські якості сприятимуть реалізації державної соціальної політики в регіоні та слугуватимуть інтересам волинської громади.  

З нагоди професійного свята адресую усім працівникам соціальної сфери Волині щирі вітання та побажання миру, здоров’я, злагоди, благополуччя. Нехай душевне тепло, яке ви даруєте людям, сторицею повертається до вас, а в родинах панує затишок і добробут.   

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко