20220708165937.jpg, фото
08 липня 2022 року

Допомога військовим та увага родинам загиблих Героїв: благодійний фонд «Добра справа» працює в тилу, щоб наближати перемогу

Автомобіль та екскаватор сьогодні передали для одного із волинських військових підрозділів завдяки Луцькому благодійному “Добра Справа”, що допоміг із технікою. Вона допоможе нашим бійцям виконувати військово-інженерні завдання та наближати перемогу.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, який відвідав сьогодні офіс організації.

Так, користуючись нагодою спільно із головою обласної ради Григорієм Недопадом також знайомилися з роботою фонду. Зокрема, оглянули їдальню, медпункт, складські, офісні приміщення та цехи, де працюють волонтери, а також обговорили подальшу співпрацю.

«Вдячний фонду те за те, що вони роблять! У мене не виникає жодних питань, коли я підписую виїзд їх робітникам і волонтерам, адже вони завзято працюють в тилу, щоб наближати перемогу», - зазначив начальник обласної військової адміністрації.

Окрім цього, команда волонтерів благодійного фонду «Добра справа» спільно з військовими в обласному центрі та Луцькій громаді відвідали сьогодні, у День родини, з подарунками та листами вдячності близько 100 родин загиблих Героїв, які з 2014 року віддали своє життя у боротьбі з агресором за незалежність України.