20190404152249.JPG, фото
04 квітня 2019, 15:17

Дорогу в селі Личани почнуть ремонтувати вже цього року

Дорога Олика-Метельне-Личани на Пітушків протяжністю 3,7 кілометра потребує ремонту вже десятки років. Місцеві мешканці на чолі з головою сільської ради Оленою Кашевською куди тільки не зверталися: і до районної влади, і до обласної ради, і до депутатів. Однак, після звернення до голови обласної адміністрації Олександра Савченка справа таки зрушила з місця.

— На 2019 рік ця дорога була включена в перелік. Міністерство інфраструктури України її погодило. І зараз подання знаходиться на розгляді бюджетному комітеті Верховної ради України. На неї ми передбачаємо 700 тисяч гривень. Також на залишках в нас є ще 600 тисяч, які були перехідними з минулого року. Ви лише маєте визначитися, який відрізок дороги потрібно ремонтувати першочергово, – розповів заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось.

Олександр Савченко, який вирішив особисто оглянути дорогу, відзначив, що тепер цей об`єкт буде перехідним. Наступного року буде легше кошти на нього виділяти.

— Я розглядаю перспективу села в комплексі. Село – велике, хатинки чепурненькі, культурний та історичний потенціал є. Ця територія має шанс стати потужним туристичним центром області. Тому звісно, дорогу треба робити. В комплексі – це велика робота, яку ми всі разом маємо організувати. Бажання є, очі у вас горять, – будемо працювати, – резюмував Олександр Ілліч.

Місцеві мешканці вражені тим, що голова обласної державної адміністрації приїхав особисто інспектувати стан дороги. Кажуть, посадовці високого рівня до них не заїжджали давно.

— Дякуємо Вам і усій Вашій команді за те, що ви пообіцяли – і приїхали. У нас великі плани. Ми щиро віримо, що з Вашою допомогою вони здійсняться. Пройде час – і приїдете до нас вже гарною, новою дорогою, – подякувала Олександру Савченку місцева активістка.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.