20200609175256.jpg, фото
09 червня 2020 року

ДП «Луцький КХП №2» – стратегічно важливе підприємство для економіки Волині

Волинська обласна державна адміністрація звернулася до Державного агенства резерву України з приводу вжиття вичерпних заходів щодо забезпечення роботи ДП «Луцьке КХП № 2» та недопущення зриву заготівлі зерна у 2020 році.

Днями за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка відбулася робоча зустріч заступника голови ОДА Олександра Троханенка із керівництвом та активом ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2».

Передували зустрічі звернення колективу підприємства до керівництва облдержадміністрації з приводу заборгованості заробітної плати та пошук шляхів забезпечення стабільної роботи комбінату.

На зустрічі також були присутні представники ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів», зокрема в.о. генерального директора Денис Мартиненко. До слова, між Чортківським комбінатом та Луцьким КХП №2 укладено договір оренди, яким передано у користування усе майно. За час оренди відремонтовано дахи, запущено млин із переробки як пшениці так і жита, посилена робота із клієнтами, що дало можливість зберегти колектив комбінату.
У 2019 році ДП «Луцький КХП №2» передано до Державного агенства резерву України. Через невчасну пролонгацію договору оренди майнового комплексу та неукладенням договору оренди про експлуатацію під’їзної колії при станції Гнідава Регіональної філії «Львівська залізниця» не було проведено заготівлю зерна у 2019 році, що стало однією із причин збиткової роботи підприємства.

Відтак, учасники наради обговорили можливі шляхи розв'язання проблем підприємства, зокрема забезпечення стабільної роботи ДП та виплати заробітної плати колективу.
Учасниками зустрічі вирішено звернутися до Держрезерву України з метою збереження безперебійної роботи ДП, погашення заборгованості із заробітної плати працівникам комбінату.

«Луцький КХП №2 – один зі стратегічних об’єктів промисловості Волині, важливий оператор зернового ринку області та провідне підприємство із переробки зерна в області та західному регіоні, – наголошує голова ОДА. – Наше завдання посприяти відновленню роботи виробничих потужностей, адже на підприємстві є млин, що здатен переробляти пшеницю та жито на борошно. Потрібно повернути репутацію та довіру великих зернотрейдерів-зберігачів зерна до підприємства».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації