20231213142832.jpg, фото
13 грудня 2023, 14:26

Дружина військового отримала грант від держави та відкрила магазин солодощів

Нещодавно у Нововолинську відкрився новий магазин «LEKVAR – територія мармеладу». Його власниця Олеся Гадун скористалася підтримкою держави й отримала грант у рамках урядової програми «Власна справа».

«Ми з чоловіком дуже давно хотіли відкрити щось нове. Розглядали різні франшизи, але постійно не вистачало коштів, аби почати працювати. Тому, отримавши грант, це нам дуже допомогло і ми стартонули», – розповідає власниця магазину.

Слід зазначити, що грант у розмірі 500 тис. грн Олеся Гадун отримала як дружина учасника бойових дій. Також для відкриття бізнесу використали й власні заощадження.

У новому магазині величезний асортимент солодощів різних на смак і вигляд: ексклюзивні цукерки, мармелад за класичною рецептурою на пектині, горішки в шоколаді, цукерки в шоколаді, іриски, жуйки, жувальний мармелад тощо. Також діє одна ціна на увесь товар.

Однією з умов надання гранту було створення двох нових робочих місць. Натомість роботодавець має три вакансії продавців продовольчих товарів, одна з яких вже укомплектована.