20190920181606.JPG, фото
20 вересня 2019 року

Фармацевтів області привітали з професійним святом

З нагоди Дня фармацевтичного працівника, що відзначають щорічно в третю суботу вересня, 20 вересня 2019 року в облдержадміністрації представники обласної та міської влади вітали з професійним святом фармацевтів області.

- Насамперед бажаю вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай не хворіють ваші близькі. Можливо, у майбутньому в аптеках продаватимуть лише вітаміни, але бажаю розвитку вам і галузі ,у якій ви працюєте, - вітаючи сказав т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

Окрім цього, за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної справи в області та з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагородили:

- Світлану Козачук - фармацевта аптеки № 6 товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньфарм», м.Луцьк,

- Мар’яну Масну - старшого провізора відділу маркетингу та постачання державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач»,

- Юлію Рубінську - провізора, завідувача аптеки № 63 товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньфарм», м.Луцьк,

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

- Тетяні Корольчук - фармацевтові аптеки № 45 товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньфарм», м.Ковель,

- Вікторії Левицькій - провізорові, завідувачу аптеки № 61 товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньфарм», м.Луцьк,

- Лесі Сидорук - провізорові аптеки № 65 державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач», м.Луцьк.

До слова, на сьогодні у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч фармацевтів. За офіційними даними, в державі функціонує близько десять тисяч аптек, більше п’яти тисяч аптечних пунктів і понад шість тисяч аптечних кіосків.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.