20190419103010.JPG, фото
19 квітня 2019 року

«Фото першої шпальти»: проект, що формує розвиток громадян

Наймасштабніший соціальний проект країни «Фото першої шпальти» вже у Луцьку. 20 років фотоісторії. Колосальний шлях, який пройшла редакція газети «Дня» разом із тисячами фотопрофесіоналів та аматорів. Близько 200 найкращих світлин, на яких зафіксовані найважливіші події минулого року презентувала головна редакторка щоденної Всеукраїнської газети "День" Лариса Івшина 18 квітня 2019 року.

На урочисте відкриття ХХ міжнародної фотовиставки завітали заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, радник голови облдержадміністрації Ігор Кузнєцов, громадські та культурні діячі, учасники проекту, керівництво, викладачі та студенти СНУ.

Головна редакторка Лариса Івшина зауважила, що до Луцька їй приїздити чи не найприємніше, адже вона родом із цих країв. Основна ціль її візитів на Волинь – це підвищення рівня журналістики, рівня публіки. Також відзначила важливість фотографії для тих людей, які лінуються читати газети та книги .

- Ми, не зрозумівши себе, не можемо бути цікавим іншим. Закликаю всіх читати Липинського, відвідувати Затурці та допомогати їм, - закликала волинян Лариса Івшина.

- Ця фотовиставка має велике історичне значення. Вона почалася у ХХ столітті і триває у ХХІ, і триватиме й надалі. Не так багатьох є проектів, які об'єднують українців, - зазначив ректор університету Ігор Коцан.

Враженнями від виставки поділився заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Зокрема, відзначив актуальність робіт та важливість заходу.

- Нехай кожен для себе сьогодні знайде той посил, який допоможе йому стати кращим і стати успішнішим, - побажав присутнім Сергій Кошарук.

Зазначимо, що цьогоріч із «Фото першої шпальти» на нас дивиться Олег Сєнцов. Видатний український режисер, в’язень путінського режиму, звільнення якого вимагає увесь цивілізований світ.

Експозиція світлин перебуватиме у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а) до 17 травня. Відтак, лучани та гості міста зможуть не лише переглянути, а й проголосувати за найкраще фото.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.