20210920131226.jpg, фото
20 вересня 2021 року

Голова облдержадміністрації бере участь у селекторній нараді Офісу Президента України

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко бере участь у селекторній нараді під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К.Тимошенка, яка проходить в режимі відеозв’язку сьогодні, 20 вересня 2021 року.

Під час наради будуть розглянуті важливі питання соціально-економічного розвитку регіонів, зокрема, стан готовності медичних закладів області «першої хвилі» до лікування хворих на  COVID-19, у тому числі забезпечення лікарень киснем. Також буде обговорено стан проведення вакцинальної кампанії та готовності закладів освіти до роботи в умовах карантинних обмежень.

Окрім того, буде проаналізовано хід реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зокрема, стан реалізації проектів на об’єктах соціальної інфраструктури та використання коштів ДФРР на їх будівництво,  а також статус відповідності завершених об’єктів програми вимогам доступності для людей з інвалідністю.

Також керівники регіонів поінформують Заступника Керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка про стан здійснення ремонтних і будівельних робіт на державних дорогах місцевого значення та готовність парків першої і другої черг в рамках проекту «Активні парки».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації