20180920121851.JPG, фото
20 вересня 2018 року

Голова облдержадміністрації наголосив на важливості змін до бюджету, які виносяться на розгляд сесії

Олександр Савченко провів нараду з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головними розпорядниками коштів щодо  підготовки до сесії обласної ради, яка запланована на 26 вересня.

Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив, що усі зміни є вкрай необхідними та аргументованими:

  • Ви повинні переконати депутатів, що це необхідно народу. Якщо ви це зможете – люди вам подякують. Всі зміни в бюджет, які ми робили – вам відомі. Тому прошу всіх ретельно підготувати свої доповіді. Депутати повинні вас підтримати, адже тоді в них буде можливість сказати своїм виборцям: я проголосував на вашу користь, - зауважив Олександр Ілліч.

Зокрема, чиновник наголосив на важливості виділення коштів на потреби учасників АТО та ООС.

  • Я просив Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана змінити позиції волинян в ООС з передових. Проте і на місці, на Волині ми повинні дбати про них. Особливо це стосується будівництва реабілітаційного центру. Тому я закликаю депутатів проголосувати за виділення коштів тим, хто нас захищає, - сказав Олександр Савченко.

Серед іншого, він доручив начальниці управління культури, з питань релігії та національностей Ользі Чубарі розробити методичку щодо роз'яснення позиції керівництва держави з питання очікування Томосу Українській церкві. Зі слів Олександра Ілліча, на Волині зберуть представників усіх конфесій, аби пояснити необхідність автокефалії Української церкви.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.