20200515154435.jpg, фото
15 травня 2020 року

Голова ОДА: важливо недопустити скорочення робочих місць на ДП «Волиньторф»

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко провів робочу зустріч із директором ДП «Волиньторф» Іваном Киричиком. Участь в нараді також взяла голова обласної ради Ірина Вахович. На порядку денному – поточні питання роботи державного підприємства.

Як уже повідомлялося, голова ОДА проти приватизації Волиньторфу. З проханням не приватизовувати підприємство та включити його до переліку заборонених до приватизації держпідприємств Юрій Погуляйко звертався до Президента та Кабінету Міністрів України.

За словами голови ОДА, цей об’єкт має життєво важливе значення для соціальної та бюджетної сфери Волинського регіону.

Невдовзі стало відомо, що підприємство таки включене в перелік об’єктів, що підлягають приватизації. За словами Івана Киричика, колектив ДП «Волиньторф» має певні побоювання щодо скорочення штату після приватизації. Наразі трудовий колектив ДП становить  близько 500 осіб.

«Підприємство є бюджетоутворюючим. Більше того, «Волиньторф» є одним з найбільших платників податків до державного і місцевого бюджетів у Маневицькому районі. За ним стоять робочі місця та благополуччя волинських родин», – наголосив голова облдержадміністрації.

Окрім цього, для подальшої стабільної роботи підприємство потребує виділення додаткових земельних ділянок. Наразі, як повідомив керівник підприємтсва, триває оформлення усіх необхідних документів.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації