20200612163515.JPG, фото
12 червня 2020 року

Голова ОДА вивчав проблеми Рівненської ОТГ

Об’єкти соціальної інфраструктури Рівненської ОТГ оглянув днями голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, аби ознайомитися із проблемними питаннями, що турбують жителів громади.

Зокрема очільник області завітав у загальноосвітню школу та амбулаторію села Забужжя, у відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та місцевий ліцей в с.Гуща, а також не оминув увагою й адмінбудівлю Рівненської ОТГ та школу с.Рівне.

Так, голова облдержадміністрації позитивно відзначив ефективні методи управління в громаді, бо помітно, що місцеві кошти йдуть розвиток інфраструктури. Як приклад, приємно вразили Юрія Погуляйка спортивні майданчики в громаді.

«Ваша ОТГ – гарний приклад господарювання. Таким громадам як ваша й хочеться допомагати, аби ви й надалі потужно розвивалися», - сказав голова ОДА.

Тож, користуючись нагодою, місцеве керівництво озвучило кілька питань, у вирішенні яких просили сприяння обласної влади. Серед них – проект заміни даху і утеплення школи в селі Забужжя, забезпечення обладнання Забузької амбулаторії, завершення робіт і здача у експлуатацію відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та місцевий ліцей в с.Гуща та будівництво стадіону біля Гущанського ліцею.

Серед порушених проблем в с.Рівне – це заміна авто швидкої допомоги. До слова, Рівненська станція ектренної (швидкої) медичної допомоги обслуговує не лише ОТГ, а й ділянку дороги від ПП «Ягодин» до Вишнівської ОТГ.