20211118132620.JPG, фото
18 листопада 2021 року

Голова ОДА взяв участь у селекторній нараді Мінрегіону

Прискорення темпів виконання проєктів президентської програми «Велике будівництво», хід опалювального сезону, реалізація програми «Енергодім» в регіонах та протипожежна безпека у пансіонатах для людей похилого віку та інвалідів. Основні питання селекторної наради під керівництвом Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

Участь у нараді взяв голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, заступники голови ОДА та керівники профільних департаментів та управлінь.

Олексій Чернишов подякував очільникам областей за оперативну роботу та 100 % підключення до тепла об’єктів соціальної сфери та житлових будинків. Разом з тим триває активна робота з підписання договорів з НАК «Нафтогаз України» на отримання пільгової ціни на газ. 

В ході селекторної наради Міністр зобов’язав голів ОДА провести повторні перевірки геріатричних центрів, пансіонатів для людей похилого віку та інвалідів на дотримання правил пожежної безпеки. Як відомо, в наслідок трагедії у нелегальному будинку для літніх людей (Дніпропетровська область) загинули люди. Особливу увагу  слід приділити виявленню саме нелегальних закладів, аби не допустити повторення ситуації.

Також обговорили важливість реалізації в регіонах Програми «Енергодім». Участь у програмі дозволить ОСББ не лише модернізувати будинки, а й  заощадити на теплі.

Крім того, обов’язковим пунктом селектору стало обговорення термінів виконання в областях проєктів президентської програми «Велике будівництво». Олексій Чернишов наголосив на прискоренні термінів завершення запланованих робіт, освоєнні бюджетних коштів до кінця поточного року. Адже на черзі – план «Великого будівництва» 2022 року.

За результатами селекторної наради, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко провів оперативну внутрішню нараду із заступниками та керівниками профільних структурних підрозділів ОДА щодо виконання завдань Мінрегіону та активізації будівельних робіт на Волині

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації