20210721134416.JPG, фото
21 липня 2021 року

Голова ОДА Юрій Погуляйко оглянув центр масової вакцинації у м.Луцьк

Сьогодні, 21 липня, в Україні стартував 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Тож голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко відвідав один із центрів масової вакцинації населення, що облаштований на базі Луцького центру первинної медичної допомоги №2 у м.Луцьк.

Зокрема, очільник області оглянув центр та поспілкувався із керівником закладу, аби впевнитись, що на Волині готові до проведення щеплень усім бажаючим.

Як розповіла директор Луцького центру первинної медичної допомоги №2 Тетяна Трач, для зручності населення усе облаштували на першому поверсі справа від центрального входу. Є вказівники, які вказують напрямок до кабінетів вакцинації. Окрім того, є окремий вихід, щоб не створювати скупчення людей.

«Від сьогодні на базі нашого центру відкритий центр вакцинації населення. Працюватиме 7 днів на тиждень. Графік роботи у будні дні: з 09.00 до 15.00 год., у вихідні дні: з 10.00 до 15.00 год. Уся інформація щодо роботи відповідного центру буде розміщена на сайті нашого закладу та інших інформаційних порталах офіційних структур. Якщо людина прийняла рішення вакцинуватись, то можна прийти сюди і безперешкодно отримати щеплення», - зазначила Тетяна Трач.

Слід зауважити, що на сьогодні в області діє 7 центрів масової вакцинації, однак упродовж двох їх кількість збільшиться. Як зазначив голова ОДА, центри масової вакцинації будуть створені районних центрах та містах області.

До слова, з відкриттям 5-го етапу запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні. Повний перелік пунктів та центрів  з адресами й телефонами є на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.