20200915181315.jpg, фото
15 вересня 2020 року

Голова ОДА Юрій Погуляйко здійснив робочу поїздку у Горохівський район

Амбулаторії Горохівського району, що реконструювалися в області в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», відвідав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 15 вересня 2020-го року, аби ознайомитися із якістю виконаних робіт та вислухати проблемні питання на місцях.

Зокрема, голова ОДА відвідав амбулаторії у селах Печихвости, Лобачівка та Журавники. Загалом суттєвих зауважень щодо будівельних робіт під час робочої поїздки голова ОДА не висловив.

Щодо питань, які порушили перед очільником області, то це відсутність автомобіля для сімейного лікаря амбулаторії с.Журавники.

«Якісні медичні послуги у сільській місцевості – пріоритет для нас, тому важливо, аби в медзакладах такого типу було все необхідне, а послуги надавалися не просто вчасно, а якомога швидше», - зауважив Юрій Погуляйко.

 

Довідково: 

Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Печихвости Горохівського району коштувала 4 млн 849 тис. грн.

Реконструкція приміщення дитсадка під амбулаторію ЗПСМ в с.Лобачівка – 9 млн 475 тис. грн.

Реконструкція приміщення аптеки під амбулаторію ЗМПС в с.Журавники – 4 млн 261 тис. грн.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.