20230531183124.JPG, фото
31 травня 2023, 18:18

Грантові можливості від держави та здобуття нових професій: у Поромівській громаді відбулася конференція для внутрішніх переселенців

Сьогодні, 31 травня 2023 року, у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти пройшла конференція «Проєктний менеджмент, діджиталізація та грантові можливості від держави» для внутрішньо переміщених осіб.

Слід зазначити, що на базі навчального закладу проживає майже сотня родин ВПО. Тому працівники центру активно ведуть роз'яснювальну та освітню роботу не лише місцевим жителям, а й внутрішнім переселенцям, які проживають у Поромівській та Нововолинській громадах. Відтак, в установі розроблені спеціалізовані курси, де вимушено евакуйовані люди можуть здобути нові навички та професію.

До слова, нещодавно в центрі повністю були оновлені лабораторії навчально-практичного центру сервісного обслуговування з професії «кухар», «пекар», «електрогазозварник» та «автослюсар». Тож директор навчального закладу Валентина Приступа разом з викладачами провела присутнім екскурсію по оновленим приміщенням та розповіла, що у листопаді поточного року освітній установі буде 70 років від дня заснування.

Водночас привітала учасників заходу та розповіла про безкоштовне здобуття професійних навичок в онлайн-режимі заступниця голови ОДА (СDTO) Вікторія Левчук.

«Два тижні тому Мінцифри запустила нову платфому "Дія.Освіта". Тут можна безоплатно не лише здобути корисні цифрові навички, а й повністю опанувати нову професію. Окрім того, перед навчанням можна пройти тест, який покаже спеціальність, яка вам підходить, – зазначила Вікторія Левчук. – Кожному з нас важливо відчувати себе щасливими у своїй державі. Тому бажаю кожному, щоб ваші мрії і таланти були максимально реалізовані. А ми зі свого боку всіляко сприятимемо цьому».

Також під час конференції її учасники дізналися про гранти на власний бізнес від держави та як написати дієвий бізнес-план.

Опісля поклали квіти до пам'ятного знаку випускникам навчального закладу, які загинули у війні з 2014 року.

Слід зазначити, що віддали своє життя за волю і незалежність України 34 військових, які навчалися у центрі професійно-технічної освіти.