20210604105035.JPG, фото
04 червня 2021, 10:47

Громадська панахида за загиблими у російсько-українській війні: в області вшанували пам’ять військових, які загинули в зоні АТО/ООС

В області в перший четвер кожного місяця відбуваються заходи вшанування пам’яті за загиблими у російсько-українській війні. Так, учора, 3 червня 2021 року, на Театральному майдані м.Луцьк відбулася громадська панахида за військовими, які загинули у російсько-українській війні. Традиційно помянули усіх загиблих, та тих, котрі віддали життя за Україну у травні 2021 року.

До молебню долучилися заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик, військові, священнослужителі, учнівська й студентська молодь та небайдужі лучани.

На жаль, у травні 2021 року за територіальну цілісність України загинуло шість військовослужбовців. Найстаршому – 42 роки, наймолодшому – 22.

«Вони загинули за нашу свободу, незалежність та мирне небо над нами, – сказав начальник Луцького гарнізону – військовий комісар Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Роман Кулик.  – Однак, воїни та герої гинуть не лише на передовій. На жаль, помер учасник бойових дій в складі  батальйону «Айдар», а в подальшому керівник відділу Міністерства у справах ветеранів України у Волинській області Андрій Омельчук. Саме за ініціативи Андрія ми збираємося до спільної молитви в перший четвер кожного місяця».

Пам’ять військових, які загинули в зоні АТО/ООС та Андрія Омельчука вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, громадська молитва за загиблими у російсько-українській війні відбувається у перший четвер кожного місяця з 18:00 до 19:00 на Театральному майдані м.Луцьк, до якої може долучитися кожен волинянин.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації