20230522171922.jpg, фото
22 травня 2023, 16:52

Кабмін проводить конкурс серед молоді: 50 тисяч премії за вклад у розбудову України

До 30 червня триває прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України впродовж 2022 року. Також враховуються досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Зверніть увагу: премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи вже відзначені державними нагородами.

Для здобуття Премії районні адміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання (які не мають статусу всеукраїнських), відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, суб’єкти медіа обласної або місцевої сфери розповсюдження подають Мінмолодьспорту супровідний лист не більше як на одну особу у довільній формі.

До супровідного листа додаються такі документи:
-пропозиція про присудження Премії за формою, затвердженою Мінмолодьспортом;
-матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали у суб’єктах медіа тощо);
-характеристика кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформація про реалізовані молодіжні проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника;
-копія паспорта громадянина України кандидата на присудження Премії;
-копія документа, що засвідчує реєстрацію особи в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
-унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
-довідка з банку щодо банківського рахунка в національній валюті.

Повний пакет документів надсилається на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а. та e-mail: regiomol@ukr.net (в темі листа вказати «Премія КМУ»).

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044) 284-30-26 або e-mail: regiomol@ukr.net.