20180803160402.JPG, фото
05 серпня 2018 року

Колектив Волинської ОДА вітає Олександра Савченка з Днем народження

Шановний Олександре Іллічу!

На нелегкий шлях керманича в державних органах влади, творця і захисника державності ступають тверді духом й віддані сини свого народу, задля благополуччя громадян і розквіту рідної держави! Ви цей шлях обрали і проходите чесно й мужньо, виторовуючи його своїм розумом, організаторськими здібностями і невтомною працею.

Цього разу Вам випала нагода бути головою Волинської обласної державної адміністрації. Це нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову Української держави, утвердження ідеалів демократії та справедливості, та захисту суверенітету нашої країни.

Вам пощастило належати до професії, від якої залежить розвиток територіальної громади, добробут громадян, покращання умов їх життя, праці та відпочинку, їх впевненість у майбутньому.

Нехай же гідним внеском у розбудову регіону і держави завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам України. А найвищою нагородою на ниві зміцнення державності нехай завжди буде для Вас людська вдячність і повага!

Бажаємо Вам Божого благословення, міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь і благо нашої країни, на благо людей!

Нехай у ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Зичимо щоб Ваш шлях був наповнений новими злетами й досягненнями, а все добро повертається сторицею.

Нехай у всіх планах і починаннях вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я побудови нашого краю та всієї України.

З найкращими побажаннями колектив Волинської обласної державної адміністрації.