20190226122831.jpg, фото
26 лютого 2019 року

Комісія з визначення статусу бійця-добровольця: розглянули 29 заяв

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, відбулося чергове засідання комісії з визначення статусу бійців-добровольців АТО/ООС.

Нагадаємо, що її основна мета – надання офіційного статусу волинянам, що в перші дні військової агресії на Сході пішли захищати територіальну цілісність країни.

Як повідомила директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод, під час комісії розглянули 29 пакетів документів, які подали військовослужбовці Волині.

Зокрема, для 20 з них прийнято рішення встановити статус бійців-добровольців. Натомість, решту документів – залишили на доопрацювання з метою донесення підтверджуючих документів.

– Наразі робота триває. До департаменту продовжують звертатися військові, які у 2014 році пішли на Схід захищати кордони країни. Так, для розгляду на найближчій сесії обласної ради вже подано зміни до Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2018-2022 роки, – зазначила Оксана Михайлівна.

Мова йде про компенсацію для оплати за житлово-комунальні послуги в розмірі 4 тис. грн для кожного, кому нададуть статус бійців-добровольців з Волині.

– Якщо депутати підтримують відповідні зміни, вже цьогоріч військові отримають передбачені пільги, – додала Оксана Гобод.

Слід додати, що за попередніми даними, близько 50-80 волинян пішли на фронт у 2014 році в якості добровольців. Саме вони можуть звернутися за встановленням відповідного статусу.

Для отримання додаткової інформації слід звертатися в каб. 516 департаменту соціального захисту населення ОДА. Контактна особа - Наталія Семенюк.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.