20211019162819.JPG, фото
19 жовтня 2021 року

Комунальні заклади матимуть можливість купувати газ по пільговій ціні

Позиція Волинської облдержадміністрації – чітка та незмінна, усі комунальні заклади повинні бути з теплом. Про це заявив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко під час сьогоднішньої селекторної наради з представниками органів місцевого самоврядування з питань опалювального сезону в закладах комунальної власності.

Участь у нараді також взяв профільний заступник голови ОДА Ігор Чуліпа та керівники управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

В Україні, та на Волині зокрема, уже розпочався опалювальний сезон. Як відомо, завдяки зусиллям влади усіх рівнів, населення та заклади бюджетної сфери мають можливість отримувати тепло за пільговою ціною. Відтак, вартість газу для населення складає 7,42 грн, для бюджетних установ – 16,80 грн за метр кубічний.

Певні технічні проблеми виникли під час підписання договорів на постачання газу за пільговою ціною саме для комунальних закладів. Однак, за словами Ігоря Чуліпи, Кабінет Міністрів України спільно з НАК «Нафтогаз України» уже напрацьовують механізм вирішення цих проблемних моментів.

«Усі комунальні підприємства Волині, які на сьогодні не мають укладених договорів із НАК «Нафтогаз України», але мають договори з Волиньгаз Збут, матимуть можливість закуповувати газ за пільговим тарифом. Для цього вони уже повинні розпочати роботу над підготовкою пакету документів. Він є таким же, як і для закладів бюджетної сфери», – розповів профільний заступник голови ОДА.

Відтак, Ігор Чуліпа звернувся до усіх власників комунальних закладів області, аби ті, спільно з управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації допомогли керівникам комунальних закладів  сформувати пакет документів та якнайшвидше надіслали його у НАК «Нафтогаз України» для оперативного укладення договору на пільгове тепло.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації