20220520101154.png, фото
19 травня 2022 року

Кубраков пояснив завдання Мінінфраструктури по плану від Єврокомісії

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков розповів про те, яким є основне завдання Міністерства інфраструктури України при виконанні стратегічного плану "Відновлення України", затвердженого Єврокомісією.

"Відбудова включає усі галузі, кожна з яких має свою специфіку, тому завдання інфраструктури — забезпечити комплексні рішення для транспортного сполучення та високої мобільності", - цитує Кубракова пресслужба відомства.

Кубраков також наголосив, що Міністерство інфраструктури має найвищі показники реалізації проєктів спільно з міжнародними партнерами.

"Цей досвід буде основою для системної співпраці і забезпечення прозорості та ефективності усіх процесів", - переконаний міністр. 

Він наголосив на тому, що Україна належить до великої європейської родини і вдячна колегам за готовність співпрацювати над планом відновлення вже зараз, попри те, що війна триває.

"Зі свого боку, ми мобілізуємо всі необхідні ресурси для швидкого втілення прийнятих рішень", - додав Кубраков.

Як відомо, затверджена Єврокомісією програма "Відновлення України" стане основним юридичним інструментом підтримки Європейським Союзом плану реконструкції шляхом поєднання грантів і позик. Вона буде закладена в бюджет ЄС, забезпечуючи тим самим прозорість, підзвітність та надійне фінансове управління цією ініціативою.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що для кожної постраждалої області створюється вичерпний каталог інфраструктурних потреб, що згодом буде основою для допомоги від міжнародних партнерів.