20210509124547.JPG, фото
09 травня 2021 року

Луцький військовий госпіталь та військову частину 1141 Національної гвардії України відвідала заступниця голови облдержадміністрації

Луцький військовий госпіталь та військову частину 1141 Національної гвардії України відвідала 8 травня 2021 року заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, аби привітати з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тих, хто стоїть на захисті перемоги на Сході держави сьогодні. 

Зокрема заступниця голови ОДА Людмила Тимощук поспілкувалась з військовослужбовцями, подякувала за їх нелегку службу, побажала міцного здоров‘я та здобуття якнайшвидшої перемоги для України в російсько-українській війні.

Окрім того, користучись нагодою, оглянула військовий госпіталь та поцікавилась проблемними питаннями, з якими необхідна допомога. 

До слова, у госпіталі функціонує 7 відділень (травматологічне, хірургічне, терапевтичне, неврологічне, інфекційне) і працює понад 20 лікарів.

Нині тут тривають ремонтні роботи. Так, серед порушених перед заступницею голови ОДА питань було облаштування окремих боксів в інфекційному відділенні, особливо зараз у період пандемії.