20200619155849.JPG, фото
19 червня 2020, 15:51

Медичних працівників Волинської обласної клінічної лікарні привітали з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника, що щорічно відзначається у третю неділю червня, керівництво облдержадміністрації вітало медиків Волині з святом Подяками та Почесними грамотами. Зокрема сьогодні, 19 червня 2020-го року, заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак завітала в обласну клінічну лікарню, аби привітати її трудовий колектив від імені голови ОДА.

«Я впевнена, що не буває поганих лікарів, адже працювати в таку професію йдуть за покликом серця. Знаю напевне, бо переконалася в цьому особисто, що у цій лікарні у свою роботу вкладають душу. Вдячна вам усім, кожному: від санітарки, водія до вашого керівника за те, що ви робите. Від імені голови обласної адміністрації ми вітаємо вас з вашим професійним святом. Насамперед, мушу сказати і побажати вам, що ви повинні бути здорові й терплячі, бо від вас залежить здоров’я волинян. Ви приносите здоров’я і радість у цей світ», - сказала Тетяна Щербак, вітаючи присутніх.

Так, за самовіддану працю, гуманність і милосердя, професійну майстерність, забезпечення високого рівня надання  медичної допомоги жителям області Подяку голови обласної державної адміністрації отримав трудовий колектив обласної клінічної лікарні.

Почесні громади обласної державної адміністрації заступниця голови ОДА вручила т.в.о. директора Олександру Дударю, завідувачці клініко-діагностичної лабораторії Людмилі Мілінчук, лікарю-анестезіологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1 Сергію Сіваку та лікарю акушеру-гінекологу відділення лапороскопічної гінекології Олені Смотріній.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації