20230914125858.jpg, фото
14 вересня 2023, 12:58

Медики з Волині допомагають колегам у Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях

З липня цього року волинські лікарі підсилюють медичні заклади на деокупованих та прифронтових територіях України. Вони допомагають рятувати життя та здоров’я жителів Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей. Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

«Троє медичних працівників уже повернулися на Волинь. Двоє перебувають у відрядженні, а ще двоє поїдуть допомагати колегам 1 жовтня. Кожен перебуває на прифронтових територіях близько місяця», – зазначив очільник області.

Загалом до допомоги долучилися семеро спеціалістів з КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання», КНП «Любешівська багатопрофільна лікарня» Любешівської селищної ради, КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», КП «Володимирський центр первинної медичної допомоги», КП «Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади» та КП «Маневицький центр первинної медико-санітарної допомоги».

Слід зазначити, що Волинь одна з областей, медичні працівники яких, беруть участь у проєкті «Відрядження для підсилення Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей» за підтримки МОЗ України та ВООЗ в Україні.