20211206102525.jpg, фото
06 грудня 2021 року

Ми демонструємо усьому світові, що Україна навіть в умовах війни – сильна держава

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! З нагоди вашого професійного свята адресую щирі вітання та побажання здоров’я, миру, добра та благополуччя. у нелегкій справі захисту України.  

Відзначаючи це свято, держава віддає данину шани і вдячності усім, хто присвятив своє життя армійській службі, хто сьогодні стоїть на сторожі недоторканості кордонів нашої держави, зміцнює обороноздатність країни, успішно виконує миротворчу місію, хто береже в державі спокій і правопорядок.

Ви обрали дуже важливу професію – захищати свою державу, свою землю, свої родини. Мирне та благополучне життя у всі часи потребувало захисту. Але особливо це значимо сьогодні, коли Україна знову змушена відстоювати свою незалежність і свої кордони. Як ніколи, нині наша держава потребує міцної та боєздатної армії.  

Сьогодні українська армія, вирішуючи найважливіші завдання щодо забезпечення національних інтересів, демонструє усьому світові, що Україна навіть в умовах війни – сильна держава. В країні створено боєздатну армію, оснащену сучасним озброєнням та новітньою технікою. Однак, не менш важливим є міцний військовий дух, патріотизм військовослужбовців, відмінна бойова підготовка солдатів та офіцерів усіх родів військ.

Військовослужбовці військових частин, дислокованих на території області, також демонструють високий професіоналізм, мужність, хоробрість та відповідальність. У день професійного свята – Дня  Збройних Сил України, висловлюю подяку військовослужбовцям-волинянам за бездоганну службу та патріотизм.

Низько схиляю голову перед подвигом наших вояків, які з честю виконали свій військовий обов’язок, захищаючи кордони та незалежність України, та щиро сумую разом із родинами загиблих.

Переконаний, усім разом нам вистачить взаєморозуміння, мудрості та сили духу, аби зберегти Україну єдиною і незалежною, забезпечити стабільність і спокій у суспільстві та гарантувати мирне майбутнє дітям.

З Днем Збройних Сил України!

Слава українській армії! 

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко