20191108173917.jpg, фото
08 листопада 2019 року

Ми починаємо інфраструктурний бум, – Прем’єр–міністр України

Президент України Володимир Зеленський анонсував, що наступного року в Україні почнуть будувати та ремонтувати сотні соціальних об’єктів по всій Україні.

– Голови облдержадміністрацій мають тиждень, щоб визначити список всіх шкіл, стадіонів та садочків, по якому не закінчена реконструкція або будівництво та їх візуалізацію – не менше двох-трьох видів фасадів і внутрішніх приміщень, – наголосив Прем’єр-міністр України Олекій Гончарук в ході сьогоднішньої наради у режимі відеоселектору. Участь у нараді взяв заступник голови Волинської  облдержадміністрації Валентин Цьось.

Тож, сьогодні під час онлайн-наради Прем’єр-міністр України зазначив, що зараз в пріоритеті –  оперативно визначити пооб’єктний план, з якими конкретно школами та садочками ми будемо працювати. До роботи приступаємо з нового року, а там де технологічно потрібно дочекатися завершення зимового періоду – не пізніше 1 березня.

– Голови ОДА або їх профільні заступники мають взяти цю програму під свій особистий контроль та раз на тиждень від моменту початку реалізації проектів надавати мені звіти про хід робіт з обов'язковою фотофіксацією, – наголосив керівник уряду.

Також Олексій Гончарук дав завдання до 10 грудня 2019 року розробити перспективні плани формування ОТГ.

– Щоб у нас було розуміння, в якій новій спроможній громаді ми будемо будувати школи, садочки та соціальну інфраструктуру, – зазначив посадовець.

Відтак, уже з наступного тижня у Волинській обласній державній адміністрації розпочинають роботу з підготовки та узагальнення пропозицій щодо будівництва та добудови закладів соціальної сфери в області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.