20211203110027.jpg, фото
03 грудня 2021, 10:54

Ми всі разом повинні прагнути до того, щоб в нашій державі кожен мав можливість знайти своє місце в житті та досягати успіху

Звернення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю 

Щорічно 3 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. Україна, яка дедалі більше інтегрується у європейське співтовариство та сповідує європейські цінності, не може стояти осторонь проблем людей з обмеженими можливостями здоров'я. 

Цей день – привід ще раз привернути увагу суспільства до проблем, які живуть серед нас і потребують нашого розуміння та допомоги, як нагадування, що ми повинні допомагати і бути небайдужими до долі тих, хто з якихось причин не може обійтися без постійної підтримки. 

Ми всі повинні пам'ятати, наскільки складним та крихким буває людське життя. Однак, кожна людина, яка має інвалідність, повинна мати право почуватися повноправним членом суспільства. Багато хто з них сьогодні займає активну життєву позицію, прагне подолати труднощі, що випали на їхню долю, і жити повноцінним життям. Вони навчаються, працюють, беруть активну участь у громадській діяльності, займаються спортом, художньою творчістю, стають переможцями та призерами на виставках і конкурсах.

Сьогодні ви, незважаючи на випробування долі, залишаєтеся мужніми і сильними, викликаєте щиру повагу та захоплення і для багатьох є прикладом у житті. Ви демонструєте видатну силу духу, стійкість і цілеспрямованість, ви вмієте радіти життю, незважаючи на недуги.

Україна прагне створити для вас по-справжньому доступне, безперешкодне середовище та рівні можливості. З цією метою в країні за ініціативи Першої Леді Олени Зеленської реалізується Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору. 

Однак, розширити обмежені можливості можуть не лише влада. Коли йдеться про людей з інвалідністю, важко переоцінити значення милосердя, ​​турботи, доброти та душевного тепла. Ми всі разом повинні прагнути до того, щоб в нашій державі кожен мав можливість знайти своє місце в житті та досягати успіху. Тільки наша готовність допомогти, турбота та увага допоможуть цим людям вистояти, знайти впевненість у своїх силах і знайти гідне місце у житті.

Тож дякую волинянам, які не залишаються байдужими до особливих дітей та дорослих, хто щодня розділяє з ними життєві труднощі. Слова особливої ​​поваги висловлюю людям, які дбають про дітей з інвалідністю, допомагають їм вирости, незважаючи на обставини, освіченими, затребуваними, впевненими у завтрашньому дні.

Бажаю усім волинянам міцного здоров'я, душевного спокою, тепла та уваги з боку близьких, інтересу до життя та віри у свої сили.

З повагою голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко