20201106111013.JPG, фото
06 листопада 2020 року

Ми зобов’язуємося пам’ятати героїв, які поклали своє життя за незалежність нашої країни

Традиційно, у перший четвер місяця, у Луцьку вшанували молитвою пам’ять загиблих у російсько-українській війні. 5 листопада 2020-го року біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» на Театральному майдані відбулася громадська панахида за полеглих під час бойових дій у зоні АТО та ООС. Долучитися до молебню міг кожен, кому важливо згадати тих, хто загинув у боротьбі за єдність України.

Вшанувати пам’ять військових та покласти квіти до фотостенду прийшов заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа.

Слід зазначити, що упродовж жовтня 2020-го року на лінії вогню, загинули три українські військовослужбовці: Олександр Фарина, Володимир Бондарюк та Михайло Старостін. Серед загиблих волинян немає.

 «Ми зобов’язуємося пам’ятати героїв, які поклали своє життя за незалежність нашої країни. Хочу, щоб вони завжди були в нашій свідомості та в наших серцях. Нехай буде дійсно вічна пам’ять для тих, хто оберігає наше життя та наших братів та сестер», - сказав священнослужитель, який правив панахиду.

Нагадаємо, згідно ініціативи Міністерства ветеранів та Інституту національної пам’яті на Волині громадська молитва за загиблими у російсько-українській війні відбувається у перший четвер місяця з 18:00 до 19:00.

Отож, пам’ятаймо та поважаймо подвиг героїв, які загинули за нас!

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації