20220401135226.JPG, фото
01 квітня 2022, 13:40

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна відвідала Волинь

Заклади Волині, де розмістили внутрішніх переселенців оглянула Міністр соціальної політики України Марина Лазебна спільно із начальником обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком.

У рамках робочого візиту до Волинської області міністриня разом із керівництвом області поспілкувалися із вимушено переселеними особами та ознайомилися з умовами, у яких вони перебувають.

Наразі в області розселюють переселенців у пансіонати, санаторії, реабілітаційні центри навчальні заклади або приватні сектори. В декількох з них вдалося поспілкуватися із людьми, які приїхали на Волинь в пошуку прихистку з Маріуполя, Чернігівщини та Київщини.

Під час розмови із внутрішньо переселеними особами посадовці розповіли, яким чином відбуваються соціальні виплати та як їх отримати на Волині.

Слід зазначити, що лише один із закладів області від початку війни прийняв понад 500 внутрішньо переміщених осіб. Наразі там перебуває 25 людей.

Окрім того, побували в геріатричному пансіонаті області, де також перебувають внутрішні переселенці.

«Волинська область великі молодці, тому що вони роблять хорошу справу: приймають людей та роблять все для того, щоб їм було комфортно, – зазначила Марина Лазебна. – Велика вдячність волонтерам та громадським організаціям. Вони працюють на рівні із нашими Збройними силами України, адже так само рятують життя людей».                                                      

Також Міністра соцполітики ознайомили із роботою одного із логістичних центрів Волині, де збирають та відправляють гуманітарну допомогу цивільному населенню в регіони, у яких ведуться активні бойові дії.

Своєю чергою, начальник ОВА Юрій Погуляйко розповів, що в області сформували понад 18 тисяч «пакунків першої допомоги» та прийняли й розсортували понад 2,5 тисячі тонн вантажів гуманітарної допомоги для тих, хто її потребує.

Слід зазначити, що загалом на Волині станом на 1 квітня 2022 року розселили майже 44 тисячі внутрішніх переселенців.