20210223135930.jpg, фото
23 лютого 2021 року

Минулого року в Україні побудували 6,5 тисяч кілометрів доріг, на Волині – понад 400

Триває «Всеукраїнський Форум «Україна 30. Інфраструктура», який присвячений темам результатів та перспектив Національної програми «Велике будівництво».

Участь у Форумі беруть представники влади всіх рівнів, громадські діячі, експерти. Волинь на Форумі представляє заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко.

Зокрема вчора, 22 лютого 2020 року, учасники Форуму обговорили результати та перспективи розбудови дорожньої інфраструктури.

«Всі думали, що хороші дороги і Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю, – наголосив Президент України Володимир Зеленський відкриваючи перший день Форуму. – Результат минулого року, незважаючи на коронакризу, – шість з половиною тисяч кілометрів доріг. З них чотири тисячі - державного значення і дві з половиною тисячі – місцевого. Коли ми вперше заявили про ці плани, їх вважали божевіллям. Сьогодні це офіційна статистика і вже історія. Тому ми не збираємось зупинятись і наша ціль на 2021-й рік не зменшується - це чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих доріг».

Що стосується Волині, то у 2020 році в області побудовано понад 400 кілометрів доріг державного, місцевого та комунального значення. Це більше ніж загалом за кілька попередніх років.

У 2021 році на Волині планується відновити ще понад 90 кілометрів доріг місцевого значення.

Також під час Форуму обговорені перспективи річкових перевезень, оновлення місцевих аеропортів, модернізації «Укрзалізниці» та інфраструктури майбутнього.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації