20201202165307.JPG, фото
02 грудня 2020 року

Між Волинською ОДА та ЛНТУ укладено Меморандум про співпрацю

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією та Луцьким національним технічним університетом відбулося сьогодні, 2 грудня 2020 року, під час офіційного призначення на посаду ректора ЛНТУ Ірини Вахович. Волинську ОДА представляв заступник голови ОДА Ігор Чуліпа. Зазначений документ передбачає співпрацю та партнерство між державними установами.

Також, під час урочистостей заступник голови облдержадміністрації передав Ірині Вахович вітання від голови ОДА Юрія Погуляйка з першим робочим днем на посаді ректора Луцького національного технічного університету та побажав життєвої наснаги, впевненості, творчого натхнення та успіху.

«Досвід роботи з Іриною Михайлівною показує, що виклики, які вона ставить перед ЛНТУ на наступні 5 років, будуть виконані, а Волинська обласна державна адміністрація спільно із Волинською обласною радою підтримає її та зробить все, що для цього потрібно», –  додав до вітального слова Ігор Чуліпа.

Окрім того, заступник голови облдержадміністрації привітав проректора Луцького національного технічного університету Валентина Талаха, якому Указом Президента присвоєне почесне звання «Заслужений працівник освіти України», та вручив державну нагороду.

До слова, у своєму виступі ректорка ЛНТУ поділилася подальшими планами у роботі та подякувала за можливість розпочати нову сторінку у розвитку університету.

«Перед нами амбітна ціль – перетворення потужного ЗВО в інноваційний полюс росту Волині, де зреалізується формула «освіта-наука-бізнес-влада» в осередок гордості та престижності наших співробітників та студентства, – сказала під час виступу Ірина Вахович. – Вірю, що разом ми це зробимо. Перші кроки – меморандуми про співпрацю з органами влади, підтримка Наглядової ради, бізнесу, подання декількох інфраструктурних проектів».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації