20191129154306.jpg, фото
29 листопада 2019 року

На базі Державного навчального закладу «Ковельський центр ПТО» відкрився навчально-практичний центр

29 листопада 2019 року в Державно навчальному закладі «Ковельський центр професійно-технічної освіти» урочисто відкритий Навчально-практичний центр «Технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів». З нагоди відкриття в навчальний заклад завітали заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський, заступниця голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман, представники управління освіти і науки облдержадміністрації, роботодавці міста і району, керівники закладів професійно-технічної освіти.

Навчально-практичний центр розпочав свою роботу в новозбудованому приміщенні, площею 140 кв. метрів. Станція оснащена сучасним обладнанням фірми BOSCH, яке було  придбано в рамках європейського проекту «Покращення підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону». Вперше за роки незалежності було суттєво оновлено матеріально-технічне забезпечення з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. 

Основною метою створення центру є забезпечення належних умов для проведення навчального процесу, набуття та освоєння професійних навичок, завдань, визначених цілями та змістом освіти у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти. 

Вітаючи учнів та викладачів навчально-практичного центру Світлана Мишковець наголосила, що професійно-технічна освіта кардинально змінюється в кращу сторону. Адже для роботодавця дуже важливі саме практичні навики молодих спеціалістів.

Таких центрів по області одинадцять. Відкриваємо - третій, надіюся, що не останній. - розповіла Світлана Мишковець. - Дуже важливо, щоб керівництво новостворених центрів хотіли змін та шукали шляхи розвитку. Участь у європейських проектах дозволяє виводити професійно-технічну освіту на новий рівень.

Також посадовиця висловила сподівання, що випускники цього навчального закладу без проблем знайдуть роботу.

В Ковелі запроваджена дуальна система навчання. Тому щиро сподіваюсь, що наші молоді спеціалісти найдуть гідно оплачувану роботу на рідній Волині, а не кордоном, - наголосила Світлана Євтихівна.

На завершення вітального слова, заступниця голови облдержадміністрації вручила почесні грамоти облдержадміністрації представникам трудового колективу навчального закладу.

Зокрема за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих робітничих кадрів та з нагоди відкриття Навчально-практичного центру технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів Державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти» нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації працівників закладу:

Антощук Олену Петрівну - заступника директора з навчально- виховної роботи;
Лисюка Василя Олександровича - майстра виробничого навчання;
Цимбала Олексія Сергійовича - майстра виробничого навчання.

Варто наголосити, що особливістю професійної освіти – індустрії робітничих кадрів, є кваліфіковані фахівців, яких готує професійна школа. Навчально-практичний центр надасть чудову можливість для майбутніх молодих фахівців здобути якісні знання та практичні навички у роботі на сучасному високоякісному обладнанні, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.