20211116192459.jpg, фото
16 листопада 2021 року

На дотримання обмежувальних заходів перевірили РЦ «Промінь» та заклади громадського харчування

Дотримання карантинних вимог орендарями розважального комплексу «Промінь» перевірили сьогодні, 16 листопада 2021 року, члени моніторингової групи у супроводі знімальної групи телеканалу «Суспільне.Волинь».

Як показали результати перевірки, на території РК «Промінь» виважено дотримуються протиепідемічних заходів – обов’язковий масковий режим під час перебування в межах центру, температурний скринінг  та наявність антисептичних засобів для зручності відвідувачів та персоналу.

Директор центру Костянтин Мегера поінформував, що політика РЦ «Промінь» щодо обов’язкової вакцинації працівників доведена до відома усіх орендарів. Однак відповідальність за дотримання обмежувальних заходів та наявність ковід-сертифікатів, як вимога «червоної зони», залишається безпосередньо за власниками магазинів та закладів, що орендують приміщення на території «Проміня».

Відтак, з метою вибіркової перевірки, члени робочої моніторингової групи у супроводі представників засобів масової інформації перевірили дотримання карантинних вимог у «Чорничному кафе», «RingCafe», «George’s club», «Будинку іграшок», «Grill pub» та кінотеатрі «Multiplex». За результатами проведеної перевірки порушень виявлено не було.

Аналогічний виїзд було здійснено у заклади громадського харчування обласного центру. Зокрема, сьогодні ж перевірили «Бравий Швейк», «Княжий двір» і піцерію «Фелічіта» на проспекті Соборності. Члени моніторингової групи високо оцінили рівень безпеки та дотримання протиепідемічних заходів у закладі «Фелічіта» як персоналом, так і присутніми на момент перевірки відвідувачами.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації