20181226165637.jpg, фото
26 грудня 2018, 16:55

На Маневиччині трьом дітям-сиротам придбали житло

Чудовий передноворічний подарунок отримали троє дітей-сиріт Маневицького району. Зокрема, вчора, 25 грудня 2018 року, голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк під час новорічного свята «В гостях у Ялинки» вручив ключі від квартир Олегу Власюку, а також Анні та Соломії Кушнір.

За словами керівника найвищої виконавчої гілки влади в районі, житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування купують не вперше. Так, за останні три роки в Маневицькому районі придбано квартир більше, ніж за попередні 25 років.

Слід зазначити, що одна квартира придбана за кошти субвенції з державного бюджету, інша ж – на умовах співфінансування з обласного та районного бюджетів. Загалом на купівлю житла для дітей-сиріт Маневиччини витратили майже 850 тис. грн. Між іншим, новеньке житло розташоване в селі Яблунька та у смт Маневичі.

Нагадаємо, що цього року за рахунок субвенції з державного бюджету придбають 16 квартир для 22 осіб з числа дітей-сиріт Волині. Окрім того, в рамках реалізації обласної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, уже придбано 8 квартир та будинків для 11 дітей-сиріт. Ще для 4 осіб – придбають до кінця року. Разом із тим, проводять ремонтні роботи у житлових приміщеннях, які належать на праві власності, 18 дітям та особам з цієї категорії.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.