20210611150718.JPG, фото
11 червня 2021 року

На Волині 16 громад отримають інтернет-субвенцію на підключення оптичного інтернету

Інтернет-субвенцію у розмірі 4 млн 173 669 тис. грн затвердив Кабмін для 16-ти територіальних громад Волинської області на проведення оптичного інтернету. Це повідомила заступниця голови ОДА Вікторія Левчук під час робочої наради в режимі відеоселектору із представниками територіальних громад Волині 09 червня 2021 року.

Зокрема, отримають фінансування з державного бюджету Затурцівська, Зимнівська, Локачинська, Павлівська, Поромівська, Устилузька, Любешівська, Маневицька, Прилісненська, Вишнівська, Голобська, Поворська, Самарівська, Шацька, Боратинська, Колківська територіальні громади.

Тож за дорученням голови ОДА Вікторія Левчук привітала громади, котрі долучилися до програми «Інтернет-субвенція» та подякувала за проведену роботу.

«Дякую за роботу, яку провели представники ваших громад. Знаю наскільки це була клопітка робота і наскільки багато необхідно було підготувати інформації. Для нас це дуже важливо, адже від цього залежить впровадження електронних послуг та пришвидшення процесу цифровізації в області», - наголосила Вікторія Юріївна.

Загалом, як повідомила заступниця голови ОДА, на Волині до оптичного інтернету буде вперше підключено 41 село, де розміщені 74 об’єкти соціальної інфраструктури: 34 ФАПи, лікарня, 8 шкіл, 3 ДНЗ, 20 будинків культури, 6 бібліотек тощо.

Нагадаємо, Днями Кабмін затвердив розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад України. Так, понад 4 млн грн розподілили між громадами Волині для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”. Завдяки йому вже цього року десятки тисяч жителів області отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

Крім того, для кожного з них за рахунок субвенції буде забезпечене покриття Wi-Fi-мережею. Соцзаклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

Результати розподілу коштів усіх громад можна переглянути в дашборді https://datastudio.google.com/s/qYUtP4GSJGw

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.