20210930172456.JPG, фото
30 вересня 2021, 17:24

На Волині 66% працівників закладів освіти вже отримали щеплення проти СOVID-19

З моменту впровадження «жовтої зони» для усієї країни та переходу на дистанційну форму навчання, динаміка щеплень серед освітян стрімко зросла, – про це повідомила під час брифінгу в облдержадміністрації сьогодні, 30 вересня 2021 року, заступник начальника управління освіти й науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна.

Так, загальний  показник вакцинації працівників закладів освіти (1+2 дози) на сьогодні становить 66% (загальна кількість працівників 38 150 осіб). У порівнянні –  станом на 16 вересня щеплення отримали лише 45% освітян.

Заклади дошкільної освіти і початкові класи закладів загальної середньої освіти працюють у звичному режимі.

«Таким чином, ми незабаром досягнемо тих показників, за які боролись разом із медиками своєю інформаційно-роз’яснювальною роботою», – відзначила заступник начальника управління освіти й науки ОДА Тетяна Соломіна.

За оперативними даними щодо зростаючої кількості провакцинованих працівників освіти, на дистанційному навчанні сьогодні залишилось лише 106 закладів загальної освіти Волині. У звичайному режимі навчальний рік продовжують 370 навчальних закладів.

«Є спільне розуміння працівників та батьків, адже очне навчання дає кращий результат і соціальні контакти, які є незамінними складовими освітнього процесу», – наголосила Тетяна Соломіна.

Разом з тим, в області залишається 63 заклади освіти з нульовим показником вакцинації – це 11 шкіл та 52 заклади дошкільної освіти. Більшість із цих закладів – це малочисельні школи та дитячі садки, де працює лише декілька працівників.

На завершення Тетяна Соломіна відмітила ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію серед дітей. Зокрема, днями COVID-19 було діагностовано в один день у 18 дітей. Минулоріч такі випадки не спостерігалися.

 «Ми вимагаємо від дітей заповнений календар щеплень, а самі йдемо до дітей безпечно, особливо в умовах епідемситуації, – наголосила Тетяна Соломіна. – Користуючись нагодою, хочу звернутись до кожного. Якщо ви читаєте антирекламу щодо щеплень, то почитайте будь ласка і зворотну сторону. Відтак, закликаю всіх освітян до свідомої громадянської позиції щодо вакцинації».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації