20210520170312.JPG, фото
20 травня 2021 року

На Волині говорили про спільний туристичний бренд озерного краю із Польщею

20 травня 2021 року у Луцьку говорили про популяризацію спільної природної спадщини прикордонних територій України та Польщі. Зокрема онлайн-зустріч із представниками польської сторони відбулася у рамках проєкту, який реалізується в області «Українсько-польське поозер’я – край легенд» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, голова обласної ради Григорій Недопад, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, туристичних інституцій та науковців.

«Ми розуміємо, що в час пандемії питання розвитку внутрішнього туризму є надзвичайно важливим. Ми маємо на сьогодні збільшення туристичного потоку на нашому Шацькому поозер’ї, зокрема на перлині поозер’я – Світязю, – зауважив Ігор Чуліпа. –  Розвиток туризму – це розвиток територіальних громад та області. Тому співпраця із польського боку у спільному напрямку для нас є вагомою. Волинська ОДА зі свого боку буде робити все, що залежить від неї, щоб цей проект розвивався й надалі».

Слід зазначити, що під час дискусійної панелі «Брендинг як інструмент підвищення ефективності функціонування туристичної дестинації» її учасники обмінялися досвідом та ознайомилися із кращими практиками створення туристичного бренду і його просування. Окрім того, присутні говорили про методи підвищення популяризації природної спадщини прикордоння.

До слова, проєкт «Українсько-польське поозер’я – край легенд» передбачає створення та просування спільного транскордонного туристичного бренду озерного краю, який би забезпечив активну промоцію озер Волині та Люблінщини, для збільшення їх туристичного потенціалу.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації