20221124163604.JPG, фото
24 листопада 2022, 16:35

На Волині модернізували обласний центр екстреної допомоги

Приміщення центру суттєво поліпшили впродовж останніх двох років. Відтепер тут – додаткові офісні кімнати, обладнана диспетчерська, зала для проведення навчань тощо. Ознайомились із результатами будівництва та діяльністю волинської «екстренки» начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та голова обласної ради Григорій Недопад.

Як розповів керівник центру екстреної допомоги Володимир Шмаль, окрім ремонту нових площ, тут повністю оновили весь автопарк швидкої допомоги. «У нас є 72 бригади, кожна з яких сьогодні їздить на новому спецавтомобілі. А сучасний транспортний засіб із новітнім обладнанням – це швидкий доїзд, а отже і врятовані життя. Тепер ми працюємо над поліпшенням умов праці нашого персоналу, вони заслуговують на комфортні умови», – підкреслив очільник центру.

Територію центру суттєво розширили, перетворивши господарські будівлі та гаражні бокси на офісні приміщення. Тепер тут у комфортних умовах виконують свої обов’язки працівники навчально-тренувального відділу, автомобільно-експлуатаційного (диспетчер, інженер з безпеки руху, головний механік, начальник гаража) та відділу автоматичних систем управління (4 працівники, які відповідають за програмне забезпечення оперативно-диспетчерської служби). Разом з тим, тут облаштовано зали для нарад та проведення теоретичних навчальних занять для працівників центру.

«Це приміщення водночас слугуватиме й аудиторією для студентів Волинського медінституту, який готує для служби екстреної допомоги парамедиків. Це – головний працівник служби екстреної медичної допомоги, який, приїжджаючи на виклик, має вміти усе на рівні із лікарем. Навчальна програма у них значно ширша, аніж у фельдшерів, які є у більшості наших бригад», – розповів Володимир Шмаль.