20211119154817.JPG, фото
19 листопада 2021 року

На Волині підбили підсумки Фестивалю нацменшин «Україна – мій дім»

Понад 300 виконавців та колективів взяли участь у Фестивалі-конкурсі пісні і танцю, організованому управлінням освіти і науки, управлінням культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації та Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Днями в обласному центрі Волині відбулось підбиття підсумків Фестивалю-конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім».

Цього року Фестиваль зібрав понад 300 учасників – учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області, представників громадських організацій, товариств, громад – кожен з яких представляв культуру свого народу.

У двох номінаціях конкурсної частини Фестивалю, а саме «Вокал» та «Хореографія», соло-виконавці та колективи-учасники демонстрували володіння навиками вокального мистецтва, чистоту виконання, емоційність виступу, оригінальність постановки номеру та естетику костюмів.

За результатами конкурсу, в якому звучали пісні польською, білоруською, іспанською, чеською, єврейською та німецькою мовами, у номінації «Вокал» І місце розділили:

  • Юлія Друзюк, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості м.Берестечка;
  • Уляна Сурмик, вихованка Центру позашкільної освіти м.Володимир-Волинського;
  • Ірина Капітанюк, учениця Любомльського професійного ліцею;
  • дует «Маргаритки» Волинського обласного товариства чехів «Матіце Волинська»;
  • «Волинські соловейки» товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка.

У номінації «Хореографія» на розгляд суддів хореографічні колективи представили білоруські, польські, циганські, єврейські, іспанські і німецькі танці, І місце посіли:

  • народний ансамбль народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді м.Луцьк;
  • народний ансамбль народного танцю «Барвінок» закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка»;
  • студія зразкового народного ансамблю «Вертуни» Гіркополонківського ліцею Боратинської сільської ради.

Переможці Фестивалю-конкурсу «Україна – мій дім» нагороджені грамотами та призами профільних управлінь обласної державної адміністрації.

Щиро вітаємо учасників та керівників з перемогою!

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації