20190301163019.jpg, фото
01 березня 2019 року

На Волині підрозділи територіальної оборони вдосконалюють бойові навички

На одному з військових полігонів відбулися планові заняття у рамках «Всеукраїнського стрілецького дня», у яких взяли участь військовозобов’язані з організаційного ядра підрозділів територіальної оборони області. Інструктували учасників та передавали їм власний досвід офіцери військових комісаріатів та представники Громадського об’єднання «Буг». Резервісти вдосконалювали свої навички з тактичної та вогневої підготовки.

Також до заходу долучили школярів Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського. Хлопці та дівчата почерпнули нові знання з військової справи та отримали масу незабутніх вражень.

– Мета навчань залишається незмінною – польовий вишкіл військовозобов’язаних і відпрацювання їхніх навичок в умовах ведення бойових дій та партизанської війни. Крім того, сьогодні на полігон ми запросили і учнівську молодь. Впевнені, що така практика відбуватиметься на постійній основі, як невід’ємний елемент патріотичного виховання молодого покоління, – зазначив заступник начальника Волинського ОВК.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони (м. Рівне).