20210721144632.JPG, фото
21 липня 2021, 14:45

Автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги повністю оновлено

Волинські бригади екстреної медичної допомоги отримали чергову партію спеціалізованого автотранспорту. Зокрема, передача 12-ох нових санітарних автомобілів марки «Peugeot Boxer» типу В відбулася сьогодні, 21 липня 2021 року. Привітав із оновленням автопарку служби екстреної медичної допомоги та вручив ключі від автомобілів представникам медичних закладів області голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Як зазначив директор Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, так як планувалося, до 30-ї річниці Незалежності України повністю оновлено спецтранспорт області.

«Сьогоднішнім нашим дійством ми завершуємо оновлення автопарку нашого підприємства. А все починалося у 2019 році, коли за ініціативи Президента України, великий бізнес закупив для служби екстреної допомоги України 200 нових автомобілів, з яких Волинь отримала – п’ять. Минулого року ми закупили 16 автомобілів, за кошти, які нам виділяє Національна служба здоров’я України, а цьому році таким чином купили ще 44. Та ще 10 авто закупило для нас державне підприємство «Медичні закупівлі України», –  зазначив Володимир Шмаль. – Тож усі 72 бригади, які працюють у нас щодня у зміні будуть мати новенькі авто».

Відтак, цього разу 12 спецавтомобілів закупив Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за власні кошти, які надані Національною службою здоров’я України. Сума придбання 23 млн 520 тис. гривень, вартість одного авто 1 млн 960 тис. гривень.

Новий транспорт для надання медичної допомоги хворим та їх транспортування передали в лікувальні заклади. А саме:

– 1 автомобіль у Володимир-Волинське відділення ЕМД у м. Володимир-Волинський (тип В);

– 1 автомобіль у Камінь-Каширське відділення ЕМД в пункт Сошичне (тип В);

– 1 автомобіль у Ківерцівське відділення ЕМД в пункт Цумань;

– 2 автомобілі у Ковельське відділення ЕМД в м. Ковель;

– 1 автомобіль у Любомльське відділення ЕМД в пункт Рівне (тип В);

– 1 автомобіль у Нововолинське відділення ЕМД в м. Нововолинськ (тип В);

– 1 автомобіль у пункт Іваничі (тип В);

– 1 автомобіль у Старовижівське відділення ЕМД в пункт Сераховичі (тип В);

– 1 автомобіль у Турійське відділення ЕМД в смт. Турійськ (тип В);

– 2 автомобілі (тип в) на резерв.

Автотранспорт обладнаний сучасною медичною апаратурою, системою подачі кисню, апаратами штучної вентиляції легень, дефібриляторами, електрокардіографами та автономним обігрівом.

«Найперше, вітаю із придбанням нових авто працівників швидких. Також дякую Президенту України за те, що дбає про Волинь та Національній службі здоров’я України за можливість купівлі найкращих автомобілів, – зауважив Юрій Погуляйко. – А також хочу висловити слова вдячності Володимиру Шмалю за те, що він своєчасно і якісно робить свою роботу, аби для працівників екстреної медичної допомоги та пацієнтів створювалися максимально комфортні умови».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації