20210329162352.JPG, фото
29 березня 2021, 16:23

На Волині представили новопризначених голів Ковельської та Камінь-Каширської райдержадміністрацій

Сьогодні, 29 березня 2021 року, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко у стінах головної адмінбудівлі краю представив трудовому колективу ОДА та активу області новопризначених голів Ковельської РДА – Ольгу Черен та Камінь-Каширської РДА – Ольгу Ващук, яких днями розпорядженням призначив Президент України.

Нагадаємо, на Волині, згідно реформи децентралізації, яка в Україні розпочалася із 2014 року, затверджено новий адміністративно-територіальний устрій та утворено 4 райони замість 16-ти – Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковельський та Луцький.

Відповідно в області реорганізували й районні державні адміністрації шляхом їх приєднання до 4 райдержадміністрацій, розташованих в адміністративних центрах новоутворених районів.

Тож призначення голів РДА відбувається вже відповідно до нового адміністративно-територіального устрою. Так, у Волинській області на сьогодні три райони (Луцький, Ковельський та Камінь-Каширський) із чотирьох три вже мають керівників райдержадміністрацій.

Зокрема сьогодні відбулося представлення очільниць Ковельського та Камінь-Каширського районів.

Як зазначив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, новопризначені голови РДА – досвідчені фахівці, що багато років попрацювали на теренах районів. Відповідно здобутий досвід та авторитет допоможе їй у подальшій роботі на благо області.

Так слід зазначити, що голова Ковельської РДА Ольга Черен із 2010 року до 2020 року очолювала Турійську районну раду, а з 2020 року до 2021 року – Турійську РДА.

«Дякую за високу довіру Президенту України Володимиру Зеленському та голові Волинської ОДА Юрію Погуляйку. Для мене велика честь бути очільницею району, який займає 38% усієї території області, і є досить потужним та унікальним, – сказала Ольга Черен. – Найперше завдання, яке я перед собою ставлю, – це об’єднати усі громади та райони, які увійшли в склад Ковельщини у єдиний ціле».

Своєю чергою, голова Камінь-Каширської РДА Ольга Ващук із 2005 по 2021 працювала керівником апарату Камінь-Каширської РДА.

«Дякую за можливість працювати на благо Камінь-Каширського району. Вважаю, що у тісній співпраці з облдержадміністрацією та з органами місцевого самоврядування ми досягнемо успіху на регіональному та обласному рівнях», – сказала Ольга Ващук.

Тож голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко привітав із призначенням керівників районів та побажав результативної роботи та міцного здоров’я на таких відповідальних посадах.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації