20230915162341.JPG, фото
15 вересня 2023, 16:22

На Волині провели близько 10-ти національно-патріотичних заходів для дітей та молоді

З 1 червня поточного року в області провели близько 10-ти національно-патріотичних заходів для дітей та молоді. Загалом було залучено близько 500 учасників. Про це повідомив директор департаменту культури, молоді та спорту ОДА Олександр Хвіщук під час засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при обласній державній адміністрації.

Відтак, учасники коордради підбили підсумки заходів, які були проведені за три місяці поточного року у рамках реалізації обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки. Варто зазначити, що у 2023 році на виконання заходів Програми виділено понад 430 тисяч гривень з обласного бюджету.

Начальниця відділу молодіжної політики департаменту культури, молоді та спорту ОДА Анна Герасимюк розповіла, що наймасштабніші заходи були проведені влітку у співпраці профільного департаменту з громадськими організаціями «Луцькі лицарі», «Волинська Січ», «Зелений маяк» та «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний альянс». До організації також долучилися Луцький осередок Пласту та обласний центр національно-патріотичного виховання туризму і краєзнавства учнівської молоді обласної ради.

Відтак, облдержадміністрація разом із партнерами провели: вишкіл із покращення військових навичок молоді, майстер-клас з сучасного мечевого та середньовічного бою, а також військово-патріотичні табори «Повстанець», «Волинська Січ», «Січ», «Рейнджер Кемп», «Доблесть віків» та «Велика гра».

До кінця року планується провести ще три національно-патріотичних заходи. Окрім того, управління освіти та науки ОДА також організує заходи, що покликані виховувати у наших дітей почуття національної самосвідомості, любові до рідної держави та її історії.